Gittigidiyor Son Sürat Blogluyor

Alışveriş denince akla ilk gelen markalardan olan Gitti Gidiyor, firmaları hakkında bilgi almak isteyenler için blog sayfasında duyurular ve bilgilendirmeler içeren yazılar yazmaya devam ediyor. WordPress alt yapısında kendi temalarını oluşturarak başladıkları yolculuklarına Gittigidiyor blog sayfasında devam ediyorlar.

Gitti Gidiyor, dükkanlarına önemli tavsiyeleride yine blogları üzerinden yapıyor.

Tasarım olarak ahımlı şahımlı bir tasarım olmasada orjinal ve işlerini gören bir tasarıma sahipler. Tema alt yapıları ise “ggtheme” alt yapısına sahip. eBay iştirakı olan Gitti Gidiyor bloglarında eBay ilede alakalı çeşitli paylaşımları var.

Habitat Projesi

eBay iştirakı olan firmalarda çalışanlarıyla yaptıkları Habitat Projesi’nde gerekli gördükleri yerlere ev ve benzeri yardımlar yapıyorlar. Dünya çapında yapılan bu yardımlar hem çalışanlar için önemli bir aktivite hemde dünya çapında dikkat çeken bir çalışma olarak duruyor. Gitti gidiyor sayfasında 75 kişi 4 ülkede tek bir amac için çalıştık konusunda da bu projede yaptıklarını sergilemişler.

eBay’ın Habitat Projesini yakından tanımak için buraya bakabilirsiniz.

Gitti gidiyor bloglarında blog oluşumunu ise şu şekilde; “Kullanıcılarımızla görüş alışverişinde bulunabileceğimiz bir buluşma noktası olarak hayata geçirdiğimiz GittiGidiyor Blog’ta, GittiGidiyor hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt bulacaksınız. Burada; bizden haberler, çalışanların uzmanlıklarıyla ilgili bilgi paylaşımları, kampanyaların perde arkası, tadına doyum olmaz sohbetler ve çok daha fazlası yer alacak” tanımlıyorlar.

1 thought on “Gittigidiyor Son Sürat Blogluyor”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version